Vilë për shitje në Dajt

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  220 m2
  bedroom 4 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  167,000 €
  Statusi: Ne oferte
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
Vilë për shitje në Komunën e Dajtit

Godina është ndërtim i ri, me tre kate, me një shesh te vogël oborr parkimi dhe një kopësht me peme dekorative dhe frutore.
*   Në katin gjysëm nën tokë, ndodhet një sallë e vogël ndenje dhe ngrënie e organizuar si nje mini taverne, me oxhak dhe antikuare qe i japin nje stil shume te kendeshem tradicional. Nje vend i perkryer per dreka, darka familjare ose mes miqsh.

*  Në katin e parë, e mobiluar me nje nderthurje te tradicionales me modernen, ndodhet ambjenti i pritjes ose i ndenjes ku pervec oxhakut, ne ditet e ftohta ju mund te gjeni kenaqesine e ngrohjes edhe me nje sobe druri. Kendi modern i kolltukeve perballe oxhakut dhe nje Tv me ekran te madh. Nje tavoline ngrenie per dite te zakonshme familjare. Nje kend gatimi i vecuar eshte i paisur me te gjitha paisjet elektroshtepiake, nje tualet dhe nje mini depo perbejne te gjitha ambjentet e ketij kati
* Ne katin e dytë te banimit, permes nje korridori shkohet ne dy dhomat e gjumit ose ne tualetin e madh te katit qe eshte i kompletuar ne menyren me moderne dhe bashkekohore. Dhoma e femijeve dhe dhoma matrimoniale jane te mobiluara kendeshem. Hapesira e konsiderueshme e dhomes matrimoniale ofron mundesine e perdorimit edhe te nje kendi argetimi me nje fushe minicalceti ose me disa vegla fitnessi shtepiak.
Kati i dyte ka edhe nje ballkon qe ofron jo vetem pamjen mbi kopeshtin e shtepise por edhe nje panaorame relaksuese te gjelber te zones perreth.
  Shtepia eshte ne shitje per arsye emigrimi

Për me shumë informacion kontaktoni në numrin 066 222 7777
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: V 0044 TR
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 4
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Vilë për shitje në Dajt Në shitje
167,000 €
Adresa: Rruga Rexhekrit
Zona: në Priskë
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

8 X 9 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

ZYRE PER QIRA TEK ISH-EKSPOZITA Me qera
ZYRE PER QIRA TEK ISH-EKSPOZITA
Ish Ekspozita,Tiranë,Tiranës
350 €
AMBJENT KOMERCIALE PER… Me qera
AMBJENT KOMERCIALE PER…
zona 21 Dhjetori,Tiranë,Tiranës
800 €
Apartament Me Qera 1+1 Me qera
Apartament Me Qera 1+1
21 Dhjetori,Tirana,Tiranës
220 €
Apartament Me Qera 2+1 Me qera
Apartament Me Qera 2+1
te ish Blloku,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Apartament Me Qera 2+1 Me qera
Apartament Me Qera 2+1
te ish Blloku,Tiranë,Tiranës
900 €
Apartament Me Qera 1+1 Me qera
Apartament Me Qera 1+1
Ish Stacioni Trenit,Tirana,Tiranës
250 €
Jepet me QERA vile luksoze. Me qera
Jepet me QERA vile luksoze.
Rruga Siri kodra,Tiranë,Tiranës
1,500 €
Jepet me QERA vile 3… Me qera
Jepet me QERA vile 3…
Blloku i magazinave,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Ish Bllok,Tirana,Tiranës
105,000 €
Apartament Tek Stadiumi… Me qera
Apartament Tek Stadiumi…
Stadiumi Dinamo,Tirana,Tiranës
300 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Brryli,Tirana,Tiranës
100,000 €
SHITET apartament 1+1… Në shitje
SHITET apartament 1+1…
zona e freskut,Tiranë,Tiranës
43,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
zona Myslym Shyri,Tiranë,Tiranës
100,000 €