Vilë për shitje në Dajt

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  220 m2
  bedroom 4 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  187,000 €
  Statusi: Shitur
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi

   Vilë për shitje në Komunën e Dajtit

Godina është ndërtim i ri, me tre kate, me një shesh te vogël oborr parkimi dhe një kopësht me peme dekorative dhe frutore.
*   Në katin gjysëm nën tokë, ndodhet një sallë e vogël ndenje dhe ngrënie e organizuar si nje mini taverne, me oxhak dhe antikuare qe i japin nje stil shume te kendeshem tradicional. Nje vend i perkryer per dreka, darka familjare ose mes miqsh.
*  Në katin e parë, e mobiluar me nje nderthurje te tradicionales me modernen, ndodhet ambjenti i pritjes ose i ndenjes ku pervec oxhakut, ne ditet e ftohta ju mund te gjeni kenaqesine e ngrohjes edhe me nje sobe druri. Kendi modern i kolltukeve perballe oxhakut dhe nje Tv me ekran te madh. Nje tavoline ngrenie per dite te zakonshme familjare. Nje kend gatimi i vecuar eshte i paisur me te gjitha paisjet elektroshtepiake, nje tualet dhe nje mini depo perbejne te gjitha ambjentet e ketij kati
* Ne katin e dytë te banimit, permes nje korridori shkohet ne dy dhomat e gjumit ose ne tualetin e madh te katit qe eshte i kompletuar ne menyren me moderne dhe bashkekohore. Dhoma e femijeve dhe dhoma matrimoniale jane te mobiluara kendeshem. Hapesira e konsiderueshme e dhomes matrimoniale ofron mundesine e perdorimit edhe te nje kendi argetimi me nje fushe minicalceti ose me disa vegla fitnessi shtepiak.
Kati i dyte ka edhe nje ballkon qe ofron jo vetem pamjen mbi kopeshtin e shtepise por edhe nje panaorame relaksuese te gjelber te zones perreth.
  Shtepia eshte ne shitje per arsye emigrimi.
Kontaktoni : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com


    Villa for sale in Daiti area

The building is new construction, with three floors, with a small square of yard parking and a garden with ornamental and fruit trees.
* In the semi-underground floor, there is a small hall and dining room organized as a mini tavern with fireplace and antiques that give a very pleasurable traditional style. A perfect place for lunches, dinners with friends or family.
* On the ground floor, furnished with a mixture of traditional and modern, the reception environment is living or where besides the chimney, in the cold days you can find the pleasure of heat with a wood stove. Angle modern chair we are facing the fireplace and a large TV screen. A dining table for family ordinary day. A separate cooking corner is equipped with all electric appliances, a bathroom and a mini warehouse facilities constitute all of this floor
* The second floor of the building, we go through a corridor two bedrooms or great toiletries in the floor that is completed in the most modern and contemporary. Children's rooms and master bedrooms are furnished pleasurable. Considerable space of the master bedroom offers the possibility of use of an angle with a field minicalceti entertainment or some fitnessi household utensils. The second floor also has a balcony that offers not only the appearance but also home-style garden and a relaxing green panaorame surrounding area.
Kontaktoni : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0044 V
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 4
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Vilë për shitje në Dajt Shitur
187,000 €
zona: Rruga Rexhekrit
rruga: në Priskë
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

9 + 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me qera Apartamenti… Në shitje
Jepet me qera Apartamenti…
Currila,Durres, Durrësit
0 €
Shitet ambjent zyre Në shitje
Shitet ambjent zyre
Bulevardi kryesor,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €