Shitet apartament ne Tirane. 2+1 te Kopshti Zoologjik

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  85 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  55,000 €
  Statusi: Shitur
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
Prane zones se kopeshtit zoologjik te Tiranes, ne rrjeshtin e trete te pallateve, shitet nje apartament 85m2, me 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
 Apartamenti eshte i sapo ndertuar dhe i pabanuar. Bleresi mund te zgjedhe vete shtrimin e pllakave dhe veshjet e dyerve.

Cmimi eshte okazion per zonen 650€/m2.

Oferta e fundit e patrajtueshme eshte 55,000€

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin +355 66 222 7777
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: 2A 0067 TR
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament ne Tirane. 2+1 te Kopshti Zoologjik Shitur
55,000 €
Adresa: rruga Liqeni i Thate
Zona: tek Kopeshti Zoologjik
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

10 X 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartament Në shitje
Shitet Apartament
Prane Kishes Katolike,Durresit, Durrësit
56,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1… Në shitje
SHITET APARTAMENT 1+1…
Ish kompleksi Partizani,Tiranë,Tiranës
47,000 €
ZYRE PER QIRA TEK ISH-EKSPOZITA Me qera
ZYRE PER QIRA TEK ISH-EKSPOZITA
Ish Ekspozita,Tiranë,Tiranës
350 €
AMBJENT KOMERCIALE PER… Me qera
AMBJENT KOMERCIALE PER…
zona 21 Dhjetori,Tiranë,Tiranës
800 €
Apartament Me Qera 1+1 Me qera
Apartament Me Qera 1+1
21 Dhjetori,Tirana,Tiranës
220 €
Apartament Me Qera 2+1 Me qera
Apartament Me Qera 2+1
te ish Blloku,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Apartament Me Qera 2+1 Me qera
Apartament Me Qera 2+1
te ish Blloku,Tiranë,Tiranës
900 €
Apartament Me Qera 1+1 Me qera
Apartament Me Qera 1+1
Ish Stacioni Trenit,Tirana,Tiranës
250 €
Jepet me QERA vile luksoze. Me qera
Jepet me QERA vile luksoze.
Rruga Siri kodra,Tiranë,Tiranës
1,500 €
Jepet me QERA vile 3… Me qera
Jepet me QERA vile 3…
Blloku i magazinave,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Ish Bllok,Tirana,Tiranës
105,000 €