Dyqan ne shitje prane qendres

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  50 m2
  bedroom 4 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  85,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2005
 Përshkrimi
Ne zonen e rruges "Barrikadave" shitet nje njesi sherbimi, dyqan, me hipoteke.
Ddodhet ne pjesen e brendeshme te godines, por ka nje fasade mjaft te shfrytezueshme.
Lartesia eshte e konsiderueshme dhe mund ti jepet forme dubleksi.
Siperfaqa eshte 50m2. dhe cmimi eshte preferencial per vleren e zones.
Dyqani mund te perdoret per shume funksione si;

   dyqan/ zyre/ berber/ parukeri/ klinike/ sherbime te ndryshme/ farmaci/ bar-lokal, etj.

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 066 222 7777
 Kërkesa specifike
 • Me administrimMe administrim
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: K 0059 TR
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 0
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove
Video sygjeruar

 

Shikim i shpejtë
Dyqan ne shitje prane qendres Në shitje
85,000 €
Adresa: Rruga Barrikadave
Zona: Gjimnazi Sami Frasheri
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

7 + 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

SHITET APARTAMENT 2+1… Në shitje
SHITET APARTAMENT 2+1…
Pallati me Shigjeta,Tirana,Tiranës
112,500 €
APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Me qera
APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
Tek Globe,Tirana,Tiranës
350 €
Apartament 2+1 te Petro… Në shitje
Apartament 2+1 te Petro…
tek gjimnazi Petro Nini,Tiranë,Tiranës
152,000 €
Shitet toka 446m2 ngjitur… Në shitje
Shitet toka 446m2 ngjitur…
Borsh,Borsh, Vlorës
111,500 €
Shitet Toke Në shitje
Shitet Toke
Prane Universitetit, Spitalle,Bashkia Durrës, Durrësit
250,000 €
Apartament ne Vollga Në shitje
Apartament ne Vollga
Vollga,Durres, Durrësit
0 €
SHITET 2+1 tek rruga… Në shitje
SHITET 2+1 tek rruga…
Tek Concord center,Tiranë,Tiranës
65,000 €
Jepet me QERA ap.2+1… Me qera
Jepet me QERA ap.2+1…
Tek Fakulteti Juridik,Tiranë,Tiranës
500 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT… Me qera
JEPET ME QIRA APARTAMENT…
Tek Kristal,Tirana,Tiranës
220 €
SHITET ap.2+1 tek Diplomat… Në shitje
SHITET ap.2+1 tek Diplomat…
pranë Hotel Diplomat 2,Tiranë,Tiranës
85,000 €