Shitet apartament 1+1 tek liqeni thate

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  72 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  54,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2016
 Përshkrimi
  Ne zonen e liqenit te thate, ne bllokun e pallateve te reja,
SHITET apartament 1+1 me HIPOTEKE
Apartamenti ka nje siperfaqe 63m2 te banueshme + 9m2 siperfaqa e perbashket
Ka nje strukture me; koridorin (hyrja) me vete, 1 ambjent ndenje me ambejntin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.
Orientimi eshte nga Jug - Lindja, gje qe perben nje avantazh per driten natyreale dhe ngrohtesine.
Njeri nga balloknet ka pamje te pjesshme edhe nga liqeni i thate.
Per me teper informacion ose per ta vizituar pronen nga afer, ju lutem na kontaktoni

  In the "Dry lake" area (liqeni thate), in the block of new buildings, is for sale an apartment
The apartment has an area of 63m2 habitable + 9m2 common area
There is a structure with; Corridor, 1 living room with kitchen utensils, a bedroom, a toilet and two balconies.
The orientation is from South - East, which is an advantage for natural light and warmth.
The ballcony has a partial view of the lake.
For more information or to visit the nearby property, please contact us
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0164 A1
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove
Video e prones

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament 1+1 tek liqeni thate Në shitje
54,000 €
zona: Liqeni i thate
rruga: Rruga Peti
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

2 X 1 = ?
brochure

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Doganes,Durres, Durrësit
78,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
135,000 €
Shitet njesi sherbimi… Në shitje
Shitet njesi sherbimi…
Ibrahim Kodra,Tiranë,Tiranës
34,680 €
SHITET dyqan tek kryqezimi… Në shitje
SHITET dyqan tek kryqezimi…
Rruga Dritan Hoxha,Tiranë,Tiranës
336,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
110,000 €
Apartament 5+2 me qera,… Me qera
Apartament 5+2 me qera,…
Hafiz Podgorica,Durres, Durrësit
1,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Ibrahim Bushiqi,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
48,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
41,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Bajram Curri,Durres, Durrësit
65,000 €
Hapesire biznesi me… Me qera
Hapesire biznesi me…
Luan Haradinaj,Prishtine,Kosoves
2,000 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Petraq Boshnjaku,Durres, Durrësit
105,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Moisive,Durres, Durrësit
50,000 €