Shitet 2+1 te Kopeshti zoologjik

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartamente
  123 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  147,000 €
  Statusi: E disponueshme
  Viti ndërtimit: 2014
 Përshkrimi
   Mbi kopeshtin zoologjik te Tiranes, me pamje nga Liqeni artificial, ofrohet per shitje nje apartament 2+1
Shtëpia ka dy ballkone dhe dy tualete, i adaptueshem edhe per 3 + 1 si edhe me vend parkimi ne garazh.
Ndertim i ri i sapo perfunduar dhe i hipotekuar. Siperfaqa 123.2 m2

    Ne zhvillimin e ri urbanistik qe ka marre kryeqyteti, kjo zone eshte kthyer ne trendin me te preferuar si i
vetmi oaz natyral ku hapesirat e gjelberta dhe vend pushimet per banoret kane mbetur te pa cenuara nga betonizimi.
Raporti i cmimit me qetesine qe te ofron kjo zone e ben shume te justifikueshme vleren e ketij apartamenti.

Blerja e shtepise eshte nje hap i madh qe nuk ndodh disa here ne jete, prandaj perzgjedhja e nje prone te tille me kujdes eshte investimi me i mire per te ardhmen tuaj
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: 2A 00127
 • Kati Nr.: 5
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove
Video sygjeruar

 

Shikim i shpejtë
Shitet 2+1 te Kopeshti zoologjik Në shitje
147,000 €
Adresa: Rruga Shyqyri Brari
Zona: pranë Kopështit Zoologjik
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

2 X 9 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
21 Dhjetori,Tirana,Tiranës
45,000 €
Apartament Me Qera 1+1 Me qera
Apartament Me Qera 1+1
Kryeministria,Tirana,Tiranës
600 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
te stacioni fundit Tiranës Re,Tiranë,Tiranës
95,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Ish fusha Partizani,Tiranë,Tiranës
93,000 €
SHITET toke buze autostrades… Në shitje
SHITET toke buze autostrades…
Autostrada Tirane Durres,Tirana,Tiranës
600,000 €
Okazion! Në shitje
Okazion!
Prane Gjykates,Durresit, Durrësit
108,000 €
Apartament Te Ambasada… Në shitje
Apartament Te Ambasada…
Ish Bllok,Tirana,Tiranës
250,000 €
Apartament Te Grandi… Në shitje
Apartament Te Grandi…
Tregu elektrik,Tirana,Tiranës
75,000 €
Apartament Me Qera 1+1 Me qera
Apartament Me Qera 1+1
Policia Bashkiake,Tirana,Tiranës
220 €
Apartament Te Astiri… Shitur
Apartament Te Astiri…
Astiri,Tirana,Tiranës
40,000 €
Apartament Te Astiri… Në shitje
Apartament Te Astiri…
Astiri,Tirana,Tiranës
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Shitur
Shitet Apartamenti 2+1…
21 Dhjetori,Tirana,Tiranës
58,000 €