Apartament 3+1 me qera me pamje nga Liqeni

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  150 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Me qera
  700 € Për muaj
  Statusi: Me Qera
  Viti ndërtimit: 2015
 Përshkrimi
  Në të vetmin oaz të gjelbërt, në një nga zonat e preferuara të Tiranës, pranë parkut, tek liqeni i kopështit zoologjik të Tiranës, ofrohet për qera një apartament, ndërtim i ri, i pabanuar.

Struktura:               3+1
Dokumentacioni:     me hipotekë
Sipërfaqja:              150 m2 + 80 m2 verandë
Kati:                       6 banim
Nr tualeteve:           2 tualete
Nr. balkoneve:         2 ballkon + verande
Përshkrimi: 
   Hapësira është e konsiderueshme dhe e organizuar në; një korridor në hyrje, salla e ndenjes me këndin e gatimit, koridor me vete per tre dhomat e gjumit, njëra me ballkon me vete, dy tjerat me ballkon te perbashket. Dy tualete, një verandë te  madhe me pamje nga liqeni i kopeshtit zoologjik, e orientuar lindje - jug - perendim, ofron jo vetem nje pamje të mrekullueshme të krejt kopshtit zoologjik, liqenit te Tiranes dhe te Dajtit, por edhe si nje mundesi per te krijuar nje mini "kopesht" te gjelberuar prane apartamentit
Optimale për vendodhjen dhe specifikat që ofron. 
Eshtë ndërtim i ri i sapo përfunduar Pallati është funksional dhe i banueshëm, me administrim,
Apartamenti eshte i sapo mobiluar
Për kontakte ose informacion me te detajuar kontaktoni në nr. 066 40 500 66

  In the one of green oasis and a favorite area of Tirana, near the park, at the zoo lake, is offered for rent an apartment, new building.

Structure: 3 + 1
Documentation: with mortgage
Surface: 150 m2 + 80 m2 veranda
Sixth floor
Number of toilets: 2
Nr. Balconies: 2 balcony + veranda
Description:
   The space is considerable and organized in; A large corridor at the entrance, a hallway with its own and a cooking corner, two bedrooms with a balcony, other bedroom with an other balcony. Two toilets, a large veranda overlooking the southwestern zoo, offer not only a wonderful view of the entire zoo, but also an opportunity to create a green miniature "garden"
Optimal for the location and specifications it offers.
It is a newly constructed construction The palace is functional and habitable, with administration,
Apartment is newly furnished
For more detailed contact or information contact us at no. 066 40 500 66
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0024 AR3
 • Kati Nr.: 6
 • Nr i Dhomave: 3
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove
Video sygjeruar

 

Shikim i shpejtë
Apartament 3+1 me qera me pamje nga Liqeni Me qera
700 €
zona: Kopeshti zoologjik
rruga: Rruga Shyqyri Brari
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Agjenti

 Mesazh

4 X 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

SHITET toke 2000 m2… Në shitje
SHITET toke 2000 m2…
rruga Memedheu,Tiranë,Tiranës
50,000 €
Jepet me qera apartament… Shitur
Jepet me qera apartament…
Rruga Sali Butka,Tiranë,Tiranës
350 €
Shitet 2+1 ndertim i… Në shitje
Shitet 2+1 ndertim i…
rruga Perlat Rexhepi,Tiranë,Tiranës
222,000 €
Okazion shitje ! Shitur
Okazion shitje !
Jahja Ballhysa,Durres, Durrësit
40,600 €
Shitet 2+1 ndertimi… Në shitje
Shitet 2+1 ndertimi…
Rruga Myslym Shyri,Tiranë,Tiranës
132,000 €
Apartament 1+1 per shitje… Në shitje
Apartament 1+1 per shitje…
Mine Peza,Tiranë,Tiranës
60,000 €
Apartament 1+1 per shitje… Në shitje
Apartament 1+1 per shitje…
Artan Lenja,Tiranë,Tiranës
55,000 €
Shitet Apartamenti 1+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1…
Muhamed Gjollesha,Tirana,Tiranës
82,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Artan Lenja,Tirana,Tiranës
65,000 €
Apartament 2+1 per Shitje Në shitje
Apartament 2+1 per Shitje
Arben Broci,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Apartament 2+1 per qira… Me qera
Apartament 2+1 per qira…
Muhamed Gjollesha,zogu i zi,Tiranës
400 €
Jepet me QERA kapanon… Me qera
Jepet me QERA kapanon…
rruga Miqesia,Durresit, Durrësit
0 €
Shitet apartament 2+1… Në shitje
Shitet apartament 2+1…
Stavri Themeli,Tiranë,Tiranës
82,000 €