Apartament 1+1 ne shitje Kinostudio

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  85 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  50,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
   Shitet apartament 1+1 ne zonen e Kinostudios
Apartamenti ndodhet ne katin e kater te nje pallati te ri, eshte i perbere nga: 1 dhome gjumi, nje korridor nje tualet dhe soxhorno sebashku me ambjentin e gatimit. Apartamenti shitet i mobiluar. Me hipoteke dhe ka nje orientim te mire ku drita e diellit e pershkon gjate gjithe dites.
Per cdo informacion ose vizite prane apartamentit, mos hezitoni te na kontaktoni:
Cel: 067 308 7777
Email: kontakt@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me kontratëMe kontratë
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0040 A1
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Apartament 1+1 ne shitje Kinostudio Në shitje
50,000 €
zona: Kinostudio
rruga: Rruga Aleksander Moisiu
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

10 - 9 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1… Në shitje
Shitet apartament 2+1…
bulevardi nene tereza,Lezhe, Lezhës
136,080 €
SHITET Dyqan prane Tiranes… Në shitje
SHITET Dyqan prane Tiranes…
Irfan TOMINI,Tiranë,Tiranës
32,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Pavaresia,Durres, Durrësit
55,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Pavaresia,Durres, Durrësit
77,000 €
Apartament 1+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje,…
Pavaresia,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 1+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje,…
Pavaresia,Durres, Durrësit
38,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Kavaje,Durres, Durrësit
200,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Josif Pambuku,Durres, Durrësit
84,000 €
Toke/Truall me banese… Në shitje
Toke/Truall me banese…
Kuraten,Durres, Durrësit
120,000 €
Shitet apartament 1+1… Në shitje
Shitet apartament 1+1…
Qesarak,Tiranë,Tiranës
45,000 €
Apartamente 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartamente 2+1 ne shitje…
Dalip Peza,Durres, Durrësit
56,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Teuta,Durres, Durrësit
85,000 €
SHITET Toke prane Liqenit… Në shitje
SHITET Toke prane Liqenit…
në Farkë,Tiranë,Tiranës
225,000 €