Shitet vile 2 kateshe

 • Vila
  500 m2
  bedroom 4 Dhoma
  bathroom 3 Tualete
 • Në shitje
  250,000 €
  Statusi: E disponueshme
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet vile 2 kateshe, me nje siperfaqe 500m2, ne zonen e Sanatoriumit. Kati i pare me siperfaqe 100m2 eshte i organizuar ne njeren pjese me soxhorno tualet dh pjesen tjeter i pershtatshem per biznes, dyqan. Kati i dyte me siperfaqe 125m2, eshte i organizuar me 4 dhoma gjumi dhe 1 soxhorno, 2 tualete dy ballkone. E mobiluar ne gjendje shume te mire. E rrethuar me mure, porte dhe oborr. Ju ofron qetesi, pamje dhe gjelberim te mrekullueshem.

 Kërkesa specifike
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: V 0043
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 4
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Shitet vile 2 kateshe Në shitje
250,000 €
Adresa: Rruga Shefqet Ndroqi
Zona: tek Senatoriumi
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

2 X 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Treni,Tirana,Tiranës
40,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
21 Dhjetori,Tirana,Tiranës
45,000 €
Apartament Me Qera 1+1 Me qera
Apartament Me Qera 1+1
Kryeministria,Tirana,Tiranës
600 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
te stacioni fundit Tiranës Re,Tiranë,Tiranës
95,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Ish fusha Partizani,Tiranë,Tiranës
93,000 €
SHITET toke buze autostrades… Në shitje
SHITET toke buze autostrades…
Autostrada Tirane Durres,Tirana,Tiranës
600,000 €
Okazion! Në shitje
Okazion!
Prane Gjykates,Durresit, Durrësit
108,000 €
Apartament Te Ambasada… Në shitje
Apartament Te Ambasada…
Ish Bllok,Tirana,Tiranës
250,000 €
Apartament Te Grandi… Në shitje
Apartament Te Grandi…
Tregu elektrik,Tirana,Tiranës
75,000 €
Apartament Me Qera 1+1 Me qera
Apartament Me Qera 1+1
Policia Bashkiake,Tirana,Tiranës
220 €
Apartament Te Astiri… Shitur
Apartament Te Astiri…
Astiri,Tirana,Tiranës
40,000 €