Apartament ne shitje te Myslym Shyri

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  120 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  132,000 €
  Statusi: Në ofertë
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Apartament ne shitje ne nje nga zonat me te sigurta dhe me te  preferuara per banim, zona e Myslym Shyrit. Apartamenti me nje siperfaqe 120 m2 i pershtatshem per nje familje te madhe, i organizuar ne tre dhoma dhe nje soxhorno, dy tualete dhe nje ballkon 10m2. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
0698095095
marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me administrimMe administrim
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0035 A3
 • Kati Nr.: 5
 • Nr i Dhomave: 3
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Apartament ne shitje te Myslym Shyri Në shitje
132,000 €
zona: Rruga Myslym Shyri
rruga: zona rrugës Muhamet Gjollesha
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

10 X 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €
Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €