Shitet apartament 2+1 Unaza Re

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  97 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  53,000 €
  Statusi: Në ofertë
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet apartament ne zonen e Astirit 2+1 ne pallate shume cilesore. 
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 97m2, nga ku 90% e siperfaqes eshte me drite natyrale, eshte i organizuar me kuzhine,sozhorno dhe nje dhome gjumi, dy ballkone dhe nje tualet,
Apartamenti eshte i hipotekuar.
Kontaktoni : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0119 A2
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament 2+1 Unaza Re Në shitje
53,000 €
zona: zona Astirit
rruga: Rruga Aleksandri i Madh
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

5 - 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet ambjent zyre Në shitje
Shitet ambjent zyre
Bulevardi kryesor,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €