Shitet apartament 2+1 blloku Vasil Shanto

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  78 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  105,000 €
  Statusi: Ne oferte
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te zhvilluara ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne afersi te rruges Muhamet Gjollesha, dhe bllokut te pallateve tek shkolla Vasil Shanto.  
Apartamenti ka nje siperfaqe 78 m2,eshte i organizuar ne dy dhoma dhe nje sozhorno, nje aneks dhe nje tualet, ballkon, me orientim lindje perendim. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni. 
067 308 7777
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0089 A2
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament 2+1 blloku Vasil Shanto Në shitje
105,000 €
zona: Vasil Shanto
rruga: rruga Muhamet Gjollesha
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

3 + 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Lalezit,Durres, Durrësit
270,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shen Pali,Durres, Durrësit
203,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Kavaje,Durres, Durrësit
50,000 €
Kapanon me qera, Shkozet,… Me qera
Kapanon me qera, Shkozet,…
Shkozet,Durres, Durrësit
1,600 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
130,300 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
300,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
78,000 €
SHITET biznes parukerie… Në shitje
SHITET biznes parukerie…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
10,000 €
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
562,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €