Ne shitje apartament 2+1 prane Glob

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  75 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  90,000 €
  Statusi: Ne oferte
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet apartament 2+1 ne pallat egzistues kati i 1 me hipoteke.
Apartamenti ndodhet ne rrugen Ndre Mjeda.
Eshte i rikonstruktuar dhe i mobiluar.
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0009 A2
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Ne shitje apartament 2+1 prane Glob Në shitje
90,000 €
zona: prane Globe
rruga: Rruga Ndre Mjeda
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

4 + 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shiten 3 ambjente per… Në shitje
Shiten 3 ambjente per…
Foto Xhavella,Tiranë,Tiranës
173,600 €
Shitet Vile 3 katëshe… Në shitje
Shitet Vile 3 katëshe…
Shaban Bardhoshi,Tiranë,Tiranës
144,000 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
450 €
Shitet apartament 2+1… Në shitje
Shitet apartament 2+1…
Gjergj Araniti,Saranda, Gjirokastrës
85,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
44,000 €
Apartament 1+1 me qera… Me qera
Apartament 1+1 me qera…
Qender,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Anastas Durrsaku,Durres, Durrësit
70,000 €
Jepet Vile me qera per… Me qera
Jepet Vile me qera per…
Rruga Teodor Keko,Tiranë,Tiranës
2,500 €