Shitet: Apartament 2+1 ne zonen e Unazes se re

Gallery Image
 • Apartament
  97 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  150,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2013
 Përshkrimi
Shitet  apartamenti 2+1, kati 4, siperfaqa 105 m2 me hipoteke.  Ndodhet brenda nje kompleksi me ambjente dhe hapesira per familjaret. Ka 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re. Ka nje orientim te favorshem nga Jugu dhe gjate gjithe dites pershkohet nga drita natyrale e diellit.
Apartamenti shitet sebashku me Dyqan parukerie 45 m2 ne gjendje aktuale pune, e mobiluar totalisht, dyqani ndodhet ne katin e pare te pallatit.
Apartamenti dhe Dyqani i parukerise jepen ne te njejtin cmim.
Cmimi Total i 2 pronave: 150.000 Euro
Per nje vizite ne pronat na kontaktoni:
Cel. 067 308 7777
Email: kontakt@infoprona.com

 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0290 A2
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet: Apartament 2+1 ne zonen e Unazes se re Në shitje
150,000 €
zona: Unaza e re
rruga: Rruga Teodor Keko
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

7 - 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Vicianum,Prishtine,Kosoves
56,000 €
Banesa me QIRA në Tophane… Me qera
Banesa me QIRA në Tophane…
UCK,Prishtine,Kosoves
300 €
Banesa me QIRA në Arbëri… Me qera
Banesa me QIRA në Arbëri…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
250 €