Shitet apartament 1+1 Mali Robit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  69 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  39,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2016
 Përshkrimi

   Ne plazhin e Golemit shiten disa apartamente me siperfaqe te ndryshme, pjese e nje kompleksi te madhe te projektuar per familjare.

Shiten apartamente 1+1 me siperfaqe 69m2 pjese e nje kompleksi te madhe dhe te projektuar per familjar
Apartamentet ndodhen ne kate te ndryshme te pallatit,dhe orientimi i tyre mundeson pamje relaksuese
Me administrim dhe ambjente shplodhse perpara kompleksit krijone harmoni per te gjitha grupmoshat
Apartamentet jane me kontrate shit-blerje direkt me firmen ndertuese
Per me shume informacion dhe vizite prane apartamenteve , ju lutem na kontaktoni ne nr. e telefonit 066 222 7777

    In the Spitalla area, in ​​Durres, is offered for rent 400 sqm industrial warehouse 

For sale 1+1 apartments, 69sqm placed in a big complex designed for family
The apartments are located in different floors of the palace, and their orientation allows for relaxing views
With administration and relaxed environment in front of the complex, it creates harmony for all age groups
The apartments are for sale-purchase directly with the construction firm
For more information and a visit to the apartments, please contact us; 066 222 7777
 


 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 0161 A1
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament 1+1 Mali Robit Në shitje
39,000 €
zona: Mali Robit
rruga: sh 4
Qyteti: Durres

 Agjenti

 Mesazh

6 + 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

SHITET apartament 3+1… Në shitje
SHITET apartament 3+1…
Myslym Keta,Tiranë,Tiranës
65,000 €
SHITET apartament 1+1… Në shitje
SHITET apartament 1+1…
vasil shanto,Tiranë,Tiranës
55,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
58,000 €
Banesa me QIRA në Pejton… Me qera
Banesa me QIRA në Pejton…
Perandori Justinian,Prishtine,Kosoves
350 €
Jepet me qera Vile,… Me qera
Jepet me qera Vile,…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
3,000 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
350 €
Leshohet banesa me QIRA… Me qera
Leshohet banesa me QIRA…
Rruga B,Prishtine,Kosoves
350 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Meto Bajraktari,Prishtine,Kosoves
210 €