Shitet apartament 1+1 Mali Robit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  69 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  39,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2016
 Përshkrimi
   Ne plazhin e Golemit shiten disa apartamente me siperfaqe te ndryshme, pjese e nje kompleksi te madhe te projektuar per familjare.
Shiten apartamente 1+1 me siperfaqe 69 m2 pjese e nje kompleksi te madhe dhe te projektuar per familjar
Apartamentet ndodhen ne kate te ndryshme te pallatit,dhe orientimi i tyre mundeson pamje relaksuese
Me administrim dhe ambjente shplodhse perpara kompleksit krijone harmoni per te gjitha grupmoshat
Apartamentet jane me kontrate shit-blerje direkt me firmen ndertuese
Per me shume informacion dhe vizite prane apartamenteve , ju lutem na kontaktoni ne nr. tel. 0698095095
marketing@infoprona.com
    In the Spitalla area, in Durres, is offered for rent 400 sqm industrial warehouse.
For sale 1+1 apartments, 69 m placed in a big complex designed for family.
The apartments are located in different floors of the palace, and their orientation allows for relaxing views
With administration and relaxed environment in front of the complex, it creates harmony for all age groups
The apartments are for sale-purchase directly with the construction firm
For more information and a visit to the apartments, please contact us; Kontaktoni : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 


 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 0161 A1
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament 1+1 Mali Robit Në shitje
39,000 €
zona: Mali Robit
rruga: sh 4
Qyteti: Durres

 Mesazh

1 X 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €
Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €