Shitet Dyqan njesi sherbimi 40 m2

Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  40 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  80,000 €
  Statusi: Në ofertë
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Ne zonen mes mozaikut te Tiranes dhe rruges e Kavajes, prane ish muzeut botanik, ne rrugen dytesore shume te frekuentuar, shitet nje dyqan me siperfaqe 40m2.
Njesia e sherbimit eshte shume e pershtateshme per biznese te vogla familjare, zyra apo sherbime te ndryshme.
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0002 K
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave:
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet Dyqan njesi sherbimi 40 m2 Në shitje
80,000 €
zona: mozaiku Tiranes
rruga: Rruga Naim Frasheri
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

2 - 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet ambjent zyre Në shitje
Shitet ambjent zyre
Bulevardi kryesor,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €