Shitet 2+1 prane rruges Elbasanit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  104 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  84,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 1989
 Përshkrimi
Shitet apartament 2+1, 104 m2, me certifikate pronesie, ndertim i vjeter.
Ne nje zone te qete dhe mjaft te preferuar, jo larg qendres
Apartamenti eshte i orientuar nga  Jug Perendimi, pothuajse te gjithe diten me ndricim natyral.
Ka nje ballkone, eshte i mobiluar dhe sipas deshires mund te perfshihen ne cmim.
Per me shume informacion kontaktoni ne 0662227777
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me administrimMe administrim
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0058 A2
 • Kati Nr.: 6
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet 2+1 prane rruges Elbasanit Në shitje
84,000 €
zona: Qytet Studenti
rruga: Rruga Elbasanit
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

3 + 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
73,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Doganes,Durres, Durrësit
78,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
135,000 €
Shitet njesi sherbimi… Në shitje
Shitet njesi sherbimi…
Ibrahim Kodra,Tiranë,Tiranës
34,680 €
SHITET dyqan tek kryqezimi… Në shitje
SHITET dyqan tek kryqezimi…
Rruga Dritan Hoxha,Tiranë,Tiranës
336,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
110,000 €
Apartament 5+2 me qera,… Me qera
Apartament 5+2 me qera,…
Hafiz Podgorica,Durres, Durrësit
1,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Ibrahim Bushiqi,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
48,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
41,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Bajram Curri,Durres, Durrësit
65,000 €
Hapesire biznesi me… Me qera
Hapesire biznesi me…
Luan Haradinaj,Prishtine,Kosoves
2,000 €