Apartament ne plazhin e Golemit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  55 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  52,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2008
 Përshkrimi
Buze detit Adriatik, ne plazhin e Golemit, ne nje nder zonat me te frekuantuara dhe te miresistemuara, shitet nje apartament 1+1 ne katin e dyte banim.
Apartamenti eshte ne rrjeshtin e dyte te pallateve nga deti, i ndoshur ne mes te gjelberimit te pishave, nen hijen e tyre krijon kushte shume te mira per nje tempreature freskie gjate gjithe veres.
Sic edhe mund ta shihni nga fotot, nga ballkoni ka nje pamje te pjesshme direkt nga deti.
I gjithe blloku i pallateve eshte i mire orgazinuar , me lulishte dhe ambjente shlodhese.

 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 0171 A1
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Apartament ne plazhin e Golemit Në shitje
52,000 €
zona: Golem Kavaje
rruga: Plazhi Golemit
Qyteti: në Kavajë

 Agjenti

 Mesazh

4 X 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet ambjent 3+1 me… Me qera
Jepet ambjent 3+1 me…
Sami Frasheri,Tiranë,Tiranës
399 €
Jepet ambjent me QERA… Me qera
Jepet ambjent me QERA…
rruga Andon Zako Cajupi,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €