Apartament 2+1 ne rrrugen Frosina Plaku

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  110 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  88,500 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2005
 Përshkrimi
Në zonën e rrugës Muhamet Gjollesha, pranë Hotel Mondialit,
ofrohet apartament per shitje
Strukture 2+1 dhe siperfaqe 113.4 m2, me certifikate pronesie. 
Perbehet nga; dy dhoma gjumi, nje ambjent ndenje, nje ambjent gatimi dhe ngrenie i vecante, dy ballkone, nje tualet shume te madh me hapsire te adaptueshme edhe per dy tualete.

Korridori i bollshem krijon mundesi per cdo lloj mobilimi pa e zene hapesiren.
Shtepia eshte e shtruar me parket
Orientimi i dhomave dhe i dhomes se ndenjes eshte nga jugu, dhe ballkonet ofrojne nje pamje shume te bukur me hapesire te Tiranes se re.
Cmimi eshte konkurues per zonen.
Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin 066 222 7777
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0055 A2
 • Kati Nr.: 9
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Apartament 2+1 ne rrrugen Frosina Plaku Në shitje
88,500 €
zona: 21 Dhjetori
rruga: rruga Frosina Plaku
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

3 - 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
350 €
Leshohet banesa me QIRA… Me qera
Leshohet banesa me QIRA…
Rruga B,Prishtine,Kosoves
350 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Meto Bajraktari,Prishtine,Kosoves
210 €
Banesa në SHITJE në… Në shitje
Banesa në SHITJE në…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
110,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Rruga e Fshatrave Turistike,Durres, Durrësit
81,000 €
SHITET Kapanon Industrial… Në shitje
SHITET Kapanon Industrial…
Laç,Laç, Lezhës
400,000 €
Banesa me QIRA tek 4… Me qera
Banesa me QIRA tek 4…
Bajram Kelmendi,Prishtine,Kosoves
300 €
Shitet apartament 2+1,prane… Në shitje
Shitet apartament 2+1,prane…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
140,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Kuminit,Durres, Durrësit
50,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Currila,Durres, Durrësit
88,000 €
SHITET banesa me ndertesen… Në shitje
SHITET banesa me ndertesen…
Hyzri Talla,Prishtine,Kosoves
51,000 €
Shitet biznesi pike… Në shitje
Shitet biznesi pike…
Nexhmije Pagarusha,Durres, Durrësit
800,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Anastas Durrsaku,Durresit, Durrësit
92,000 €