Shitet vile ne plazh Golem

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  438 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  120,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Vila ndodhet ne nje rezidence vilash ne zonen e plazhit te Golemit. Siperfaqja totale e truallit  eshte 438.28 m2 nga e cila 75.63 m2 eshte ndertim.
Vila eshte nje kateshe, e mobiluar dhe e paisur me gjithcka te nevojshme.
Eshte e rrethuar me mur dekorativ dhe peme. 
Ambjenti i jashtem permban nje zone te vecante per: barbekju, pishine,  verande, tualete te jashtme, depo magazinimi. Ambjenti i brendshem eshte i paisur me kuzhine + holl, dhome oxhaku dhe 2 dhoma gjumi, gjithashtu dhe nje tualet. Bejeni tuajen kete vile ne kete sezon plazhi.
 Kërkesa specifike
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: V 0028
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet vile ne plazh Golem Në shitje
120,000 €
Adresa: Golem
Zona: Golem
Qyteti: Bashkia Durrës

 Agjenti

 Mesazh

4 X 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

ZYRE PER QIRA TEK ISH-EKSPOZITA Me qera
ZYRE PER QIRA TEK ISH-EKSPOZITA
Ish Ekspozita,Tiranë,Tiranës
350 €
AMBJENT KOMERCIALE PER… Me qera
AMBJENT KOMERCIALE PER…
zona 21 Dhjetori,Tiranë,Tiranës
800 €
Apartament Me Qera 1+1 Me qera
Apartament Me Qera 1+1
21 Dhjetori,Tirana,Tiranës
220 €
Apartament Me Qera 2+1 Me qera
Apartament Me Qera 2+1
te ish Blloku,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Apartament Me Qera 2+1 Me qera
Apartament Me Qera 2+1
te ish Blloku,Tiranë,Tiranës
900 €
Apartament Me Qera 1+1 Me qera
Apartament Me Qera 1+1
Ish Stacioni Trenit,Tirana,Tiranës
250 €
Jepet me QERA vile luksoze. Me qera
Jepet me QERA vile luksoze.
Rruga Siri kodra,Tiranë,Tiranës
1,500 €
Jepet me QERA vile 3… Me qera
Jepet me QERA vile 3…
Blloku i magazinave,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Ish Bllok,Tirana,Tiranës
105,000 €
Apartament Tek Stadiumi… Me qera
Apartament Tek Stadiumi…
Stadiumi Dinamo,Tirana,Tiranës
300 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Brryli,Tirana,Tiranës
100,000 €
SHITET apartament 1+1… Në shitje
SHITET apartament 1+1…
zona e freskut,Tiranë,Tiranës
43,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
zona Myslym Shyri,Tiranë,Tiranës
100,000 €