Jepet me qera godine 5 kateshe

 • Komerciale
  800 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Me qera
  3,000 € Për muaj
  Statusi: Shitur
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Jepet me qera godine 5 kateshe. Objekti ndodhet ne buze te rruges nacionale Tirane-Elbasan, vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes.
Ne krahun e objektit eshte nje korsi rruge e dedikuar per parking,pervec kesaj ka dhe hapesire parkingu brenda oborrit te objektit.
Objekti eshte i pershtatshem per zyra dhe dyqane.
Objekti gjithashtu eshte me ashensor. Hapesira e cdo kati eshte e pandare dhe cdo kat ka tualetet e veta.Siperfaqja e shfrytezimit eshte 160 m2/kat dhe 800 m2 ne total.


 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0043 KR
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave: 0
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Jepet me qera godine 5 kateshe Shitur
3,000 €
zona: rr Elbasanit
rruga: në Sauk
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

10 - 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Vicianum,Prishtine,Kosoves
56,000 €
Banesa me QIRA në Tophane… Me qera
Banesa me QIRA në Tophane…
UCK,Prishtine,Kosoves
300 €
Banesa me QIRA në Arbëri… Me qera
Banesa me QIRA në Arbëri…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
250 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
88,000 €