Shitet vile te Xhomlliku

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  430 m2
  bedroom 7 Dhoma
  bathroom 4 Tualete
 • Me qera
  1,200 € Për muaj
  Statusi: Me Qera
  Viti ndërtimit: 2008
 Përshkrimi
Me qera vila 4-kateshe prane zones se Xhamllikut ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe prej 430 m2 ndertim ne total. 
Kati i pare eshte 92 m2, kati i dyte 130 m2, kati i trete 130 m2 dhe papafingo e cila eshte e rrethuar nga veranda ka siperfaqe te brendshme 73 m2.
Me hapesire te konsiderueshme ne oborr per parkimin e automjeteve.
I pershatshem per ambjente banimi, zyra dhe aktivitete te ndryshme biznesi.
Objekti eshte i pajisur me te gjithe dokumentacionin e nevojshem, hipoteke dhe leje ndertimi.
 Cmimi : 1200 euro/muaj (me qera) i diskutueshem.
Per me shume informacion na kontaktoni: 
Cel. 0698095095

 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0031 V
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 7
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet vile te Xhomlliku Me qera
1,200 €
zona: rr Xhanfize Keko
rruga: zona e xhamllikut
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

9 + 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €
Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €