Shitet toke truall, shtepi, biznes ne Fier

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  0 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  180,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
OKAZION Shitet tokë truall 500 m² me certifikate pronesie ne fshatin Topoje, ne Fier.
Ndertesa eshte dy kateshe:
Kati 1 eshte shtepi  3+2 , shtepia eshte 100 m2 + 70 m2 depo, gjithsej 170 m2 .Eshte e pa mobiluar ,ka  2 tualete me dritare ka dhe sistem kaldaje.
Kati 2 eshte lokal 100 m2 ambjenti lokalit dhe 70 m2 eshte veranda.Shitet si biznes me te gjitha paisjet e lokalit.
Gjithashtu perfshin Parking per lokalin dhe per shtepine.

Cmimi  180,000 euro i diskutueshem
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: FR 0040 BT
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet toke truall, shtepi, biznes ne Fier Në shitje
180,000 €
zona: Topoje
rruga: Seman
Qyteti: Fier

 Mesazh

4 + 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet ambjent zyre Në shitje
Shitet ambjent zyre
Bulevardi kryesor,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €