Prane Gjimnazit Partizani SHITET ose jepet me QERA 1+1

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  100 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Shitje & Qera
  100,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Ne katin e pare te nje pallati prane gjimnazit Partizani SHITET apartament 1+1 me siperfaqe 100 m2.
Apartamenti eshte i pershtatshem si per banim  dhe per zyra projektimi, zyra kontabiliteti,per klinike dentare ose mjeksore.
Cmimi 100.000 euro.
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me administrimMe administrim
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0131 A1
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Prane Gjimnazit Partizani SHITET ose jepet me QERA 1+1 Shitje & Qera
100,000 €
zona: Gjimnazi Partizani
rruga: Gjimnazi Partizani
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

7 + 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament ne shitje… Në shitje
Apartament ne shitje…
Rruga Sali Butka,Tiranë,Tiranës
71,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kristo Sotiri,Durresit, Durrësit
50,000 €
Shitet 2+1 ne Don Bosko,… Në shitje
Shitet 2+1 ne Don Bosko,…
Egnatia,Tiranë,Tiranës
82,000 €
Shitet Gazonjere prane… Në shitje
Shitet Gazonjere prane…
Muhamed Gjollesha,Tirana,Tiranës
35,000 €
Apartament 2+1+2 per… Me qera
Apartament 2+1+2 per…
Artan Lenja,Tiranë,Tiranës
240 €
Dyqan ne shitje ne rrugen… Në shitje
Dyqan ne shitje ne rrugen…
Rruga Barrigadave,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Jepet me QERA ap.2+1… Me qera
Jepet me QERA ap.2+1…
rruga Qemal Stafa,Tiranë,Tiranës
400 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Godina Hotel Pampas,Durres, Durrësit
40,000 €