Jepet me qera ndertese 6 kateshe moderne per biznes

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  1760 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Me qera
  8,000 € Për muaj
  Statusi: Me Qera
  Viti ndërtimit: 2006
 Përshkrimi
Jepet me qera ambjent per biznes me siperfaqe 1760 m2 te Unaza e re, Rruga Teodor Keko, buze rruge. Ambjenti ka 6 kate permban 24 dhoma, 28 tualete, 2 salla te medha, ndahet ne dy sesione. Cdo sesion ka dy pale shkalles dhe dy ashensore. Kati 1 ka siperfaqe 350 m2, kati 2 ka siperfaqe 330 m2, e me tej katet e tjere 260 m2. Cdo dhome ka kondicionere, tualete me dhe pa dritare. Oborri eshte 350 m2, me sistem rrethimi, gjelberim e ndricim modern dhe ka kapacitet mbajtes 15 makina per parkim. Brenda ambjentit jane instalimet elektrike, telefonike dhe te internetit ne te gjitha katet. Ndertesa permban sistem pompash moderne trefazore me kapacitet 8 mije litra/uje. Ambjenti eshte i pershtatshem per institucion arsimor, zyra, hotel, organizata vendase ose te huaja, etj. Ndarja ne dy sesione jep mundesi edhe per perdorim te dyfishte nga dy biznese te ndryshme, ne varesi te interesave perkatese. Cmimi: 8000 euro (I diskutueshem) Per me shume detaje dhe nje vizite ne ambjent, na kontaktoni ne tel. 0662050010
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0080 KR
 • Kati Nr.: 6
 • Nr i Dhomave: 24
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet me qera ndertese 6 kateshe moderne per biznes Me qera
8,000 €
zona: Rr Teodor Keko
rruga: zona Unaza Re
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

3 - 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

SHITET dyqan tek kryqezimi… Në shitje
SHITET dyqan tek kryqezimi…
Rruga Dritan Hoxha,Tiranë,Tiranës
336,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
110,000 €
Apartament 5+2 me qera,… Me qera
Apartament 5+2 me qera,…
Hafiz Podgorica,Durres, Durrësit
1,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Ibrahim Bushiqi,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
48,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
41,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Bajram Curri,Durres, Durrësit
65,000 €
Hapesire biznesi me… Me qera
Hapesire biznesi me…
Luan Haradinaj,Prishtine,Kosoves
2,000 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Petraq Boshnjaku,Durres, Durrësit
105,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Moisive,Durres, Durrësit
50,000 €
Shitet apartament 2+1… Në shitje
Shitet apartament 2+1…
rruga Bardhyl,Tiranë,Tiranës
72,000 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Hafiz Podgorica,Durres, Durrësit
114,000 €