Shitet apartament te kompleksi Grand

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  97 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  75,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Grandi ne Rrugen e Todi Shkuti.
Me nje siperfaqje te totale prej 97m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje me kuzhine dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, tualete, korridor, ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e gjasht te nje pallati te ri me punime shume cilesore dhe shume mire i administruar.
Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete apartament!
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0299 A2
 • Kati Nr.: 6
 • Nr i Dhomave: 2
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament te kompleksi Grand Në shitje
75,000 €
zona: Rr.Todi Shkurti
rruga: Tregu elektrik
Qyteti: Tirana

 Mesazh

7 - 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qera… Me qera
Apartament 1+1 me qera…
E Deshmoreve,Durres, Durrësit
150 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Egnatia,Durres, Durrësit
87,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Lulishtja 1 Maji,Durres, Durrësit
134,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Taulantia,Durres, Durrësit
126,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Shkembi i Kavajes,Durres, Durrësit
44,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Shkembi i Kavajes,Durres, Durrësit
50,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Stadiumi,Durres, Durrësit
45,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
38,000 €
Shitet apartament 2+1… Në shitje
Shitet apartament 2+1…
Muhamet Gjollesha,Tiranë,Tiranës
85,000 €
Shitet apartament 2+1… Në shitje
Shitet apartament 2+1…
Rruga Teodor Keko,Tiranë,Tiranës
93,000 €
Shitet tokë në Lundër Në shitje
Shitet tokë në Lundër
Lunder,Tiranë,Tiranës
875,000 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Don Bosko,Tiranë,Tiranës
300 €
Jepet me qera 1+1 prane… Me qera
Jepet me qera 1+1 prane…
Sheshi Wilsln,Tiranë,Tiranës
350 €