Jepet me QERA kapanon ne zonen e Spitalles, Durres

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Industriale
  1000 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Me qera
  Price negotiable 0
  Statusi: Shitur
  Viti ndërtimit: 2016
 Përshkrimi

   Ne Spitalle - Durres, ne rruge kryesore jepet me QERA nje kapanon industrial me siperfaqe 400 m2 i sapondertuar me punime cilesore.

Kapanoni ka dhe nje oborr prej 600 m2 i cili sherben per parkimin e kamioneve ose te autoveturave si dhe eshte i rrethuar dhe i monitoruar me kamera sigurie. Gjithashtu brenda kapanonit ndodhen dy zyra si dhe dy tualete si dhe ne te gjitha paretet jane te shperndara linja tre fazore. Kapanoni duke qene ne nje pozicion strategjik ne lidhje me komunikimin me te gjitha drejtimet e rrugeve eshte shume i pershtatshem per servis makinash,repart pune per fasoneri,repart pune per oficine mekanike si dhe magazine ushqimore ose te produkteve te ndryshme.
Per cdo informacion kontaktoni ne:
Cel 0684109062
E-mail andrea.koka@infoprona.com


    In the Spitalla area, in ​​Durres, is offered for rent 400 sqm industrial warehouse 

There is also a 600 m2 courtyard that serves for truck or car parking, and is enclosed and monitored with security cameras.
There are also two offices within the seaplane and two toilets, and in all the walls is a three-phase line electrical. Placed in a strategic position with regard to communication with all directions of the main roads is very suitable for car service, workshops for fasoners, workshops for mechanical engineering as well as food magazines or different products.
For any information contact us
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 0100 KR
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 3
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet me QERA kapanon ne zonen e Spitalles, Durres Shitur
Price negotiable
zona: spitalle Durres
rruga: rruga Miqesia
Qyteti: Durresit
Nga Data: -

 Mesazh

1 + 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €