SHITET banese 3 kate prane komisaritatit n.4

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  500 m2
  bedroom 9 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  220,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2007
 Përshkrimi
Ne Tirane prane komisariatit n.4 ne Kinostudio SHITET banese 3 kate me siperfaqe trualli 240 m2 dhe siperfaqe ndertimi 140 m2 secili kat. Banesa ka oborr dhe parkim si dhe garazhd. Banesa eshte e organizuar ne tre kate ku bejne pjese nje garazhd, 6 dhoma gjumi, 3 dhoma ndenjeje, 2 tualete me dritare si dhe 2  ballkone te medhenj dhe verande  Vendndodhja eshte ne nje zone mjaft te qete dhe te asfaltuar.
Cmimi 220.000 euro i diskutueshem.
Per cdo informacion kontaktoni ne 
Cel. 0684109062
Email andrea.koka@infoprona.com 
 Kërkesa specifike
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0046 BT
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 9
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET banese 3 kate prane komisaritatit n.4 Në shitje
220,000 €
zona: kinostudio
rruga: rruga Myslym Keta
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

4 + 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet ambjent 3+1 me… Me qera
Jepet ambjent 3+1 me…
Sami Frasheri,Tiranë,Tiranës
399 €
Jepet ambjent me QERA… Me qera
Jepet ambjent me QERA…
rruga Andon Zako Cajupi,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €