Kapanon me QERA ne Kashar me siperfaqe 1.170 m2

Gallery Image Gallery Image
 • Industriale
  1170 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Me qera
  3,150 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
Ne zonen industriale te Kasharit jepet me QERA kapanon industrial me siperfaqe 1.170 m2 shume i pershtatshem per magazine ose per reparte pune.
Kapanoni ka dhe oborr te bollshem prej 800 m2 per parkimin e mjeteve.
Komunikimi me rrugen dytesore si dhe me autostraden rrit vleren e kapanonit per cdo lloj aktiviteti qe mund te zhvillohet.
Cmimi 3.150 euro/muaj
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E mail  andrea.koka@infoprona.com 
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0006 IR
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Kapanon me QERA ne Kashar me siperfaqe 1.170 m2 Me qera
3,150 €
zona: Kashar
rruga: Autostrada Durres-Tirane
Qyteti: Tiranë
Nga Data: Saturday, 27 May, 2017 - Sunday, 27 May, 2018

 Mesazh

7 - 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Doganes,Durres, Durrësit
78,500 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
90,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Vore - Marikaj,Durres, Durrësit
200,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Lalezit,Durres, Durrësit
270,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shen Pali,Durres, Durrësit
203,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Kavaje,Durres, Durrësit
50,000 €
Kapanon me qera, Shkozet,… Me qera
Kapanon me qera, Shkozet,…
Shkozet,Durres, Durrësit
1,600 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
130,300 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
300,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
78,000 €