Kapanon me QERA ne Kashar me siperfaqe 1.170 m2

Gallery Image Gallery Image
 • Industriale
  1170 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Me qera
  3,150 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
Ne zonen industriale te Kasharit jepet me QERA kapanon industrial me siperfaqe 1.170 m2 shume i pershtatshem per magazine ose per reparte pune.
Kapanoni ka dhe oborr te bollshem prej 800 m2 per parkimin e mjeteve.
Komunikimi me rrugen dytesore si dhe me autostraden rrit vleren e kapanonit per cdo lloj aktiviteti qe mund te zhvillohet.
Cmimi 3.150 euro/muaj
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E mail  andrea.koka@infoprona.com 
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0006 IR
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Kapanon me QERA ne Kashar me siperfaqe 1.170 m2 Me qera
3,150 €
zona: Kashar
rruga: Autostrada Durres-Tirane
Qyteti: Tiranë
Nga Data: Saturday, 27 May, 2017 - Sunday, 27 May, 2018

 Mesazh

10 + 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet ambjent 3+1 me… Me qera
Jepet ambjent 3+1 me…
Sami Frasheri,Tiranë,Tiranës
399 €
Jepet ambjent me QERA… Me qera
Jepet ambjent me QERA…
rruga Andon Zako Cajupi,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
101,200 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
86,480 €