Shitet Banese ne zonen e Kinostudios

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  255 m2
  bedroom 4 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  180,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 1997
 Përshkrimi
Banesa  ndodhet ne nje nga zonat e qeta dhe te vjetra te Tiranes  ne zonen e Kinostudios.
 Ka nje siperfaqe trualli rreth 255 m2  dhe siperfaqe ndertimi 130 m2 per kat. 
Ndertim I vitit 1997.
Secili kat eshte 93m2 + 41.7m2 dyqan per aktivitet ne katin e 1.
Eshte i organizuar ne dy kate
Kati i pare dhe kati i dyte kane te njejten struktur
-DY dhoma gjumi, nje tualet me dritare , ambjent ndenje dhe ambjent gatimi.
Per me shume informacion na kontaktoni ne nr e telefonit 0662227777
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0027 BT
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 4
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet Banese ne zonen e Kinostudios Në shitje
180,000 €
zona: Kinostudio
rruga: rruga Fitnete Rexha
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

7 - 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1 x 2… Në shitje
Apartamente 2+1 x 2…
Doganes,Durres, Durrësit
85,300 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Doganes,Durres, Durrësit
78,500 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
90,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Vore - Marikaj,Durres, Durrësit
200,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Lalezit,Durres, Durrësit
270,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shen Pali,Durres, Durrësit
203,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Kavaje,Durres, Durrësit
50,000 €
Kapanon me qera, Shkozet,… Me qera
Kapanon me qera, Shkozet,…
Shkozet,Durres, Durrësit
1,600 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
130,300 €