Shitet Banese prane City Park

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  1500 m2
  bedroom 4 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  330,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2009
 Përshkrimi
Shitet banese me toke,1500m2 truall  dhe  240m2 ndertim,
Shtepi 2 kateshe ne proces legalizimi
Shitet e mobiluar
Ka dhe nje dhome frigoferike 180 m2 qe funksionon si kapanon
Pjesa tjeter eshte toke dhe sere
Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne nr e tel 0662227777
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0025 BT
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 4
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet Banese prane City Park Në shitje
330,000 €
zona: Kashar
rruga: Autostrada Durres-Tirane
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

10 + 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Doganes,Durres, Durrësit
78,500 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
90,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Vore - Marikaj,Durres, Durrësit
200,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Lalezit,Durres, Durrësit
270,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shen Pali,Durres, Durrësit
203,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Kavaje,Durres, Durrësit
50,000 €
Kapanon me qera, Shkozet,… Me qera
Kapanon me qera, Shkozet,…
Shkozet,Durres, Durrësit
1,600 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
130,300 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
300,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
78,000 €