Ambjent biznesi ne shitje

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  50 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Shitje & Qera
  110,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2005
 Përshkrimi

  Ambjent biznesi ne shitje

Shitet Ambjent Biznesi ne nje zone mjaft te populluar. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Nese ju deshironi ta perdorni per bar apo lloto i ka te gjitha mobiljet e pershtatshme per kete lloj biznesi. Mund te shfrytezohet per Klinike Dentare, Laborator dentar, dyqan, parukeri, ambjent sherbimi etj. Ambjenti eshte kryesisht me fasade xhami. Ka nje siperfaqe 50 m2 te brendshme dhe 30 m2 te jashtme. Gjithashtu ka nje lartesi te mjaftueshme per ta bere Dubleks. 
Ky ambjent jepet dhe me qera.
Per per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni: 
Nr. 0662050011.

 Business space for sale

Business space for sale in a quietly populated Area. It is suitable for any business type. If you want to use it for a bar , you have all the furniture suitable for this type of business. It can be used for Dental Clinic, Dental Laboratory, shop, service environment etc. The environment is mostly glass facade. It has 50 m2 of internal space and 30 m2 of exterior. It also has a sufficient height to make Dubleks.
For more information, please contact us 0662050011:
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0162 K
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Ambjent biznesi ne shitje Shitje & Qera
110,000 €
zona: Zona e Brrylit
rruga: rruga arkitekt kasemi
Qyteti: Tirana

 Mesazh

3 + 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Lalezit,Durres, Durrësit
270,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shen Pali,Durres, Durrësit
203,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Kavaje,Durres, Durrësit
50,000 €
Kapanon me qera, Shkozet,… Me qera
Kapanon me qera, Shkozet,…
Shkozet,Durres, Durrësit
1,600 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
130,300 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
300,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
78,000 €
SHITET biznes parukerie… Në shitje
SHITET biznes parukerie…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
10,000 €
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
562,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €