Ambjent biznesi ne shitje

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  50 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Shitje & Qera
  110,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2005
 Përshkrimi

  Ambjent biznesi ne shitje

Shitet Ambjent Biznesi ne nje zone mjaft te populluar. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Nese ju deshironi ta perdorni per bar apo lloto i ka te gjitha mobiljet e pershtatshme per kete lloj biznesi. Mund te shfrytezohet per Klinike Dentare, Laborator dentar, dyqan, parukeri, ambjent sherbimi etj. Ambjenti eshte kryesisht me fasade xhami. Ka nje siperfaqe 50 m2 te brendshme dhe 30 m2 te jashtme. Gjithashtu ka nje lartesi te mjaftueshme per ta bere Dubleks. 
Ky ambjent jepet dhe me qera.
Per per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni: 
Nr. 0662050011.

 Business space for sale

Business space for sale in a quietly populated Area. It is suitable for any business type. If you want to use it for a bar , you have all the furniture suitable for this type of business. It can be used for Dental Clinic, Dental Laboratory, shop, service environment etc. The environment is mostly glass facade. It has 50 m2 of internal space and 30 m2 of exterior. It also has a sufficient height to make Dubleks.
For more information, please contact us 0662050011:
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0162 K
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Ambjent biznesi ne shitje Shitje & Qera
110,000 €
zona: Zona e Brrylit
rruga: rruga arkitekt kasemi
Qyteti: Tirana

 Mesazh

1 + 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet ambjent 3+1 me… Me qera
Jepet ambjent 3+1 me…
Sami Frasheri,Tiranë,Tiranës
399 €
Jepet ambjent me QERA… Me qera
Jepet ambjent me QERA…
rruga Andon Zako Cajupi,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
101,200 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
86,480 €