Dubleks per shitje prane Kompleksit Dinamo

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  300 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 3 Tualete
 • Shitje & Qera
  300,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2009
 Përshkrimi
Dubleks per Shitje kompleksit Dinamo. Pozicionohet ne katin e 1 e 2- te nje pallati te ri dhe ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 300 m2 ndahet ne sallon, zone per kuzhinen te vecuar nga salloni, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, korridor dhe ballkone, dhe nje Studio. Ofrohen ne gjendje shume te mire, me sistem ngrohje dhe ftohje qendrore Pelet , izolim i mire nga zhurmat, dritare dopio xham dhe te pajisura me grila automatike. Orientim eshte Lindje- jug – veri duke ofruar drite natyrale gjate dites ne te gjitha ambientet e saj. Me nje pamje shume te bukur. Eshte i Shtruar me Dru arre masiv, Patinimi Venecian. Per me shume info.na kontaktoni.
 Kërkesa specifike
 • Me administrimMe administrim
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0080 A3
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 3
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Dubleks per shitje prane Kompleksit Dinamo Shitje & Qera
300,000 €
zona: Kompleksi Dinamo
rruga: Rruga Liman Kaba
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

9 + 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Liman Kaba,Tiranë,Tiranës
270 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Frederik Shiroka,Tiranë,Tiranës
450 €
Jepet me qera apartament… Me qera
Jepet me qera apartament…
Rr. Mine Peza,Tiranë,Tiranës
350 €
Jepet ambjent 3+1 me… Me qera
Jepet ambjent 3+1 me…
Sami Frasheri,Tiranë,Tiranës
399 €
Jepet ambjent me QERA… Me qera
Jepet ambjent me QERA…
rruga Andon Zako Cajupi,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €