Vile 3 kateshe ne shitje , Shijak !

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  1200 m2
  bedroom 5 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  200,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet vile 3 kateshe , ne 4 Rruget e Shijakut , kur iken per Xhafzotaj .
Ndertesa ka nje siperfaqe prej 476 m2 dhe 724 m2 muri dhe toka rrethuese e saj , me nje siperfaqe ne total prej 1200 m2.
Vila eshte e pajisur me hipoteke, kati i pare garazhd dhe 1+1 , kati i dyte i perfunduar 2+1 dhe i mobiluar , kati i 3te i paperfunduar me cati .

 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5014 BT
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Vile 3 kateshe ne shitje , Shijak ! Në shitje
200,000 €
zona: Shijak
rruga: 4 Rruget e shijakut
Qyteti: Durres

 Agjenti

 Mesazh

7 + 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Frederik Shiroka,Tiranë,Tiranës
450 €
Jepet me qera apartament… Me qera
Jepet me qera apartament…
Rr. Mine Peza,Tiranë,Tiranës
350 €
Jepet ambjent 3+1 me… Me qera
Jepet ambjent 3+1 me…
Sami Frasheri,Tiranë,Tiranës
399 €
Jepet ambjent me QERA… Me qera
Jepet ambjent me QERA…
rruga Andon Zako Cajupi,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €