Vile 3 kateshe ne shitje , Shijak !

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  1200 m2
  bedroom 5 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  200,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet vile 3 kateshe , ne 4 Rruget e Shijakut , kur iken per Xhafzotaj .
Ndertesa ka nje siperfaqe prej 476 m2 dhe 724 m2 muri dhe toka rrethuese e saj , me nje siperfaqe ne total prej 1200 m2.
Vila eshte e pajisur me hipoteke, kati i pare garazhd dhe 1+1 , kati i dyte i perfunduar 2+1 dhe i mobiluar , kati i 3te i paperfunduar me cati .

 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5014 BT
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Vile 3 kateshe ne shitje , Shijak ! Në shitje
200,000 €
zona: Shijak
rruga: 4 Rruget e shijakut
Qyteti: Durres

 Agjenti

 Mesazh

6 X 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
350 €
Leshohet banesa me QIRA… Me qera
Leshohet banesa me QIRA…
Rruga B,Prishtine,Kosoves
350 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Meto Bajraktari,Prishtine,Kosoves
210 €
Banesa në SHITJE në… Në shitje
Banesa në SHITJE në…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
110,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Rruga e Fshatrave Turistike,Durres, Durrësit
81,000 €
SHITET Kapanon Industrial… Në shitje
SHITET Kapanon Industrial…
Laç,Laç, Lezhës
400,000 €
Banesa me QIRA tek 4… Me qera
Banesa me QIRA tek 4…
Bajram Kelmendi,Prishtine,Kosoves
300 €
Shitet apartament 2+1,prane… Në shitje
Shitet apartament 2+1,prane…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
140,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Kuminit,Durres, Durrësit
50,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Currila,Durres, Durrësit
88,000 €
SHITET banesa me ndertesen… Në shitje
SHITET banesa me ndertesen…
Hyzri Talla,Prishtine,Kosoves
51,000 €
Shitet biznesi pike… Në shitje
Shitet biznesi pike…
Nexhmije Pagarusha,Durres, Durrësit
800,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Anastas Durrsaku,Durresit, Durrësit
92,000 €