Shitet Banese me Toke

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  300 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  75,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2000
 Përshkrimi
Shitet shtëpi bashke me tokë, me siperfaqe totale 300 m2 me certifikate pronesie. Shtëpia ka siperfaqen 120 m2 (nga keto 80 m2 te hipotekuara) është komplet e rikonstruktuar, me ujin e rrjetit plus ujë pusi të rrjedhshëm. Është e organizuar me 2 dhoma dhe 1 soxhorno, 2 banjo me dritare. Është shtëpi me termoizolim dhe çati, gjë e cila të krijon mundësinë që të jetë e freskët në verë dhe e ngrohtë në dimër. Ka një pamje shumë të bukur panoramike. Është me pamje nga rruga, dhe ka një ndërtim të tillë që mund të nxjerresh dhe një dyqan, duke qënë se është buzë rruge. Ka garazhin e vet por dhe mundësinë për ta parkuar përpara shtëpisë.
Cmimi i diskutueshem...
Per me shume informacion:
066222777
 Kërkesa specifike
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0045 BT
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet Banese me Toke Në shitje
75,000 €
zona: Kombinat
rruga: Rruga Bedri Cullhaj
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

3 - 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet ambjent 3+1 me… Me qera
Jepet ambjent 3+1 me…
Sami Frasheri,Tiranë,Tiranës
399 €
Jepet ambjent me QERA… Me qera
Jepet ambjent me QERA…
rruga Andon Zako Cajupi,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
101,200 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
86,480 €