Shitet dhe jepet me Qera Njesi Sherbimi prane Astirit

Gallery Image
 • Komerciale
  150 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Shitje & Qera
  525,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2013
 Përshkrimi
  Ne nje nga zonat me te populluara shitet dhe jepet me qera njesi sherbimi per biznes me siperfaqe 150 m2 me hipoteke. Ndodhet ne katin 0, eshte ndertim i ri, me fasade xhami ne te dyja hyrjet, nga rruga kryesore dhe nga lulishtja. E pershtatshme per dyqan, per biznese te ndryshme ose zyra. Pozicion shum i mire me dalje ne unazen e re. Mund te shnderrohet dhe ne dy ambjente duke bere nje ndarje ne mes. 
Cmimi: 525.000 euro
Qeraja: 2500 Euro
Per cdo informacion kontaktoni ne nr.
Cel. 067 308 7777

 In one of the most populated areas is on sale a business service unit with 150 m2 of land with a mortgage. It is located on the 0-the floor, it is a new building with glass facades in both entrances, from the main road and from the garden. Suitable for a shop, business or office. Very good position with exit to the new ring. It can also be transformed into two environments by making a split in the middle.
Price: 525000 Euro
Rent: 2500 Euro
For any information please contact us at no.
Cel. 067 308 7777

 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0164 K
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet dhe jepet me Qera Njesi Sherbimi prane Astirit Shitje & Qera
525,000 €
zona: Astiri
rruga: Rruga Teodor Keko
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

6 X 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €