Shitet Vile 3 katëshe në Kombinat

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  360 m2
  bedroom 6 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  144,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2017
 Përshkrimi
Prane Fabrikes Qelqit, ne Kombinat shitet nje Vile 3 kateshe e cila është drejt përfundimit të ndërtimit të saj. Siperfaqja totale e saj është 360 m2, me hipoteke. Është i organizuar shumë mirë dhe ju krijon komoditet që në pamje të parë. Kati i pare është garazh ku ju mund të lini automjetet tuaja por dhe mund ta përdorni si depo. Kati i dyte dhe i tretë per banim, kane strukturen 2+1, me nga nje tualet secila. Secili kat është 120 m2. Të dyja katet kanë ballkon rreth tyre, ku ju krijohet mundësia të shikoni në të gjitha drejtimet. Vila ndodhet në një zonë shumë të qetë afër rrugëve urbane por larg zhurmës. Cmimi i saj është: 144000 Euro Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë na kontaktoni në këtë nr. telefoni: 066 222 7777
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0050 V
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 6
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet Vile 3 katëshe në Kombinat Në shitje
144,000 €
zona: Kombinat
rruga: Shaban Bardhoshi
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

3 X 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
101,200 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
86,480 €
OKAZION!!! Apartament… Në shitje
OKAZION!!! Apartament…
Ahmet Ramzoti,Durres, Durrësit
58,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Gjergj Komnino,Durres, Durrësit
55,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durresit, Durrësit
65,000 €
Shitet apartament 1+1… Në shitje
Shitet apartament 1+1…
Petro Nini Luarasi,Tiranë,Tiranës
42,000 €