SHITET 2.000 m2 toke ne komunen e Berxullit.

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Toka/ Troje
  2000 acre
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  60,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
  Ne Tirane prane komunes Berxull 300 metra nga asfalti SHITET toke me siperfaqe 2.000 m2  Toka ka forme te rregullt drejtkendeshe,eshte e rrethuar dhe shume e pershtatshme per ndertimin e 2 vilave. Furnizimi me uje dhe energji elektrike ndodhen prane tokes.
Toka disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie.
Cmimi 60.000 euro
Per cdo informacion kontaktoni ne:
Cel. 0684109062
E-mai. andrea.koka@infoprona.com

  In Tirana close to commune Berxull 300 meters from the asphalt SOLD ground with surface of 2.000 m2 The land has a regular rectangular shape, it is surrounded and very suitable for the construction of 2 villas. Water and electricity supply are near the land.
The land disposes of regular documentation and Certificate of Ownership.
Prices 60,000 euros
For any information contact us at:
Cel. 0684109062
E-mai. andrea.koka@infoprona.com


 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0131 TT
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 0
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET 2.000 m2 toke ne komunen e Berxullit. Në shitje
60,000 €
zona: komuna Berxull
rruga: rruga Pellumbat e Paqes
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

7 - 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
90,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Vore - Marikaj,Durres, Durrësit
200,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Lalezit,Durres, Durrësit
270,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shen Pali,Durres, Durrësit
203,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Kavaje,Durres, Durrësit
50,000 €
Kapanon me qera, Shkozet,… Me qera
Kapanon me qera, Shkozet,…
Shkozet,Durres, Durrësit
1,600 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
130,300 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
300,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
78,000 €
SHITET biznes parukerie… Në shitje
SHITET biznes parukerie…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
10,000 €
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €