Ne rrugen e re te Rinasit SHITET 2.000 m2 toke.

Gallery Image Gallery Image
 • Toka/ Troje
  2000 acre
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  160,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
  Ne Tirane ne rrugen  Qafe Kashari - Rinas  SHITET toka me siperfaqe       2.000 m2  e cila eshte e pershtateshme si per ndertimin e e vilave si dhe per te zhvilluar biznes.
Forma e rregullt e tokes,terreni fushor si dhe afersia me rrugen e Rinasit e bejne token shume te vlefshme per ndertese banimi ose per biznes.
Toka disponon dokumentacion te rregullt si dhe Certifikate Pronesie.
Cmimi 160.000 euro
Per cdo informacion kontaktoni ne:
Cel. 0684109062
E-mail. andrea.koka@infoprona.com

  In Tirana, in Qafe Kashari - Rinas Street, the land with a surface of 2.000 m2 which is suitable for the construction of villas and for business development.
The regular form of land, field terrain and the vicinity of the Rinas road make it very valuable land for a residential or business building.
The land disposes of regular documentation as well as Certificate of Ownership.
Prices 160,000 euros
For any information contact us at:
Cel. 0684109062
E-mail. andrea.koka@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0132 TT
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 0
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Ne rrugen e re te Rinasit SHITET 2.000 m2 toke. Në shitje
160,000 €
zona: Rinas
rruga: rruga e Aeroportit
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

2 - 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Vore - Marikaj,Durres, Durrësit
200,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Lalezit,Durres, Durrësit
270,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shen Pali,Durres, Durrësit
203,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Kavaje,Durres, Durrësit
50,000 €
Kapanon me qera, Shkozet,… Me qera
Kapanon me qera, Shkozet,…
Shkozet,Durres, Durrësit
1,600 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
130,300 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
300,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
78,000 €
SHITET biznes parukerie… Në shitje
SHITET biznes parukerie…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
10,000 €
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €