SHITET Apartament 3+1 ne Durres

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  104 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  83,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Shitet apartament 3+1 ne Durres
Apartameni ka siperfaqe 104 m2, me certifikate te rregullt pronësie. Ndodhet në katin e 4 të banimit me pamje nga porti dhe nga qyteti. Është i organizuar me 3 dhoma fjetjeje, 2 banjo, 2 ballkone, 1 dhome ndenjeje dhe kuzhinë e kompletuar. Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë, me mundësi parkimi dhe me të gjitha lehtësirat e nevojshme pranë. 
Çmimi: 83.000 Euro
Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne: 
Nr. cel. 066 222 7777

 Apartment 3+1 for sale in Durres
The apartment has an area of 104 m2, with regular ownership certificate. Situated on the 4th floor of the residence overlooking the port and the city. It is organized with 3 bedrooms, 2 bathrooms, 2 balconies, 1 living room and fully equipped kitchen. The apartment is located in a quiet area, with parking possibility and with all necessary facilities nearby.
Price: 87 000 Euro
For more information contact us:
Nr. cel. 066 222 7777
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0086 A3
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 3+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET Apartament 3+1 ne Durres Në shitje
83,000 €
zona: Durres
rruga: Rr. LIburnika
Qyteti: Bashkia Durrës

 Agjenti

 Mesazh

7 X 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Liman Kaba,Tiranë,Tiranës
270 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Frederik Shiroka,Tiranë,Tiranës
450 €
Jepet me qera apartament… Me qera
Jepet me qera apartament…
Rr. Mine Peza,Tiranë,Tiranës
350 €
Jepet ambjent 3+1 me… Me qera
Jepet ambjent 3+1 me…
Sami Frasheri,Tiranë,Tiranës
399 €
Jepet ambjent me QERA… Me qera
Jepet ambjent me QERA…
rruga Andon Zako Cajupi,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €