Jepet me QERA apartament 2+1 tek Ish-Ekspozita

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  112 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Me qera
  450 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
 Tek Ish-Ekspozita Shqipëria Sot, jepet me qera një apartament 2+1 me një ofertë shumë të mirë nëse merrni parasysh zonën dhe ambjentet e këtij apartamenti me sipërfaqe të madhe dhe mobilim komod e bashkohor. Ka sipërfaqen 112 m2 me hipoteke dhe organizohet nga dhoma e gjumit matrimoniale, dhoma e gjumit për pjestarë të tjerë, një sallon shumë të madh, guzhina në vete, 2 tualete, dhe me 2 ballkone me hapsirë shumë të madhe që të krijon mundësinë të shikosh gjithë zonën përreth. Apartamenti ka fushëpamje të bukur nga të gjitha anët, gjë e cila lejon që të ketë orientim në të gjitha drejtimet. Ka të gjitha pajisjet e nevojshme që i duhen një familje, dhe është e pajisur me 2 kondicioner. Apartamenti ndodhet në katin e 10 te nje ndertese 15 katëshe. Është apartament me ashensor.
Qeraja mujore: 450 euro/muaji.
Për më shumë dhe vizitë në pronë na kontakoni:
Nr. cel. 069 35 55 508

 At Ish Ekspozita Albania, is for rent a 2 + 1 apartment with a very good offer if you consider the area and facilities of this apartment with considerable surface and contemporary furniture. It has an area of 112 m2 with a mortgage and is organized by the matrimonial bedroom, the bedroom for other members, a large living room, the kitchen itself, 2 toilets, and 2 balconies with a large space that allows you to see The whole surrounding area. The apartment has beautiful views from all sides, which allows it to be oriented in all directions. It has all the necessary equipment that a family needs, and is equipped with 2 air conditioners. The apartment is located on the 10th floor of a 15-building. It is a lift apartment.
Monthly rent: 450 euros / month.
For more information and a visit to the property contact us:
Nr. cel. 069 3555 508
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0095 AR2
 • Kati Nr.: 10
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Jepet me QERA apartament 2+1 tek Ish-Ekspozita Me qera
450 €
zona: Ish ekspozita
rruga: Bulevardi Zhan D`ark
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

7 - 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

SHITET apartament 3+1… Në shitje
SHITET apartament 3+1…
Myslym Keta,Tiranë,Tiranës
65,000 €
SHITET apartament 1+1… Në shitje
SHITET apartament 1+1…
vasil shanto,Tiranë,Tiranës
55,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
58,000 €
Banesa me QIRA në Pejton… Me qera
Banesa me QIRA në Pejton…
Perandori Justinian,Prishtine,Kosoves
350 €
Jepet me qera Vile,… Me qera
Jepet me qera Vile,…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
3,000 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
350 €
Leshohet banesa me QIRA… Me qera
Leshohet banesa me QIRA…
Rruga B,Prishtine,Kosoves
350 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Meto Bajraktari,Prishtine,Kosoves
210 €