SHITET apartament 2+1 ne Durres

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  117 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  80,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2015
 Përshkrimi
 Ne Durres prane ish rajonit te policise SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 117 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor dhe eshte i mobiluar ne cdo detaj ne menyre cilesore. Apartamenti me punime shume cilesore eshte i shtruar me parket dhe ka kondicioner ne cdo ambjent, dy tualete me dritare si dhe dy ballkone.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte me Certifikate pronesie.
Cmimi 80.000 euro
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel.  0684109062 
E-mail. andrea.koka@infoprona.com 

 In Durres near the former police area SALE apartment 2 + 1 with total surface 117 m2. The apartment is located in the new building with lift and is furnished in every detail in a qualitative way. The apartment with high quality work is paved with parquet and has air conditioner in every room, two bathrooms with windows and two balconies.
The apartment is sold furnished and is with Certificate of ownership.
Prices 80,000 euros
For any information contact us
Cel. 0684109062
E-mail. andrea.koka@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 0367 A2
 • Kati Nr.: 8
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 2+1 ne Durres Në shitje
80,000 €
zona: ish rajoni i policise
rruga: rruga Maliq Muca
Qyteti: Bashkia Durrës

 Mesazh

5 + 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
101,200 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
86,480 €
OKAZION!!! Apartament… Në shitje
OKAZION!!! Apartament…
Ahmet Ramzoti,Durres, Durrësit
58,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Gjergj Komnino,Durres, Durrësit
55,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durresit, Durrësit
65,000 €
Shitet apartament 1+1… Në shitje
Shitet apartament 1+1…
Petro Nini Luarasi,Tiranë,Tiranës
42,000 €