Ne zonen e Freskut shitet apartament 2+1

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  101 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  60,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2012
 Përshkrimi
 Ne Tirane ne zonen e Freskut SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 101 m2. Apartamenti qe ka dy dhoma gjumi te bollshme, ambjent ndenje,gatimi dhe ngrenie me hapsire te madhe,1 ballkon dhe nje tualet me dritare ndodhet ne pallat te ri me ashensor.
Apartamenti disponon Certifikate Pronesie
Cmimi 60.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 066 222 7777
E-mail. albanian.broker@infoprona.com

 In Tirana in the area of Freska SELL 2 + 1 apartment with total surface area of 101 m2. The apartment has two spacious bedrooms, living room, kitchen and dining room with big space, 1 balcony and a toilet with windows is located in the new building with lift.
The apartment has Certificate of Ownership
Prices 60,000 euros.
For any information contact us
Cel. 066 222 7777
E-mail. albanian.broker@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0366 A2
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Ne zonen e Freskut shitet apartament 2+1 Në shitje
60,000 €
zona: Zona e Freskut
rruga: rruga Sh 54
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

9 X 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Lalezit,Durres, Durrësit
270,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shen Pali,Durres, Durrësit
203,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Kavaje,Durres, Durrësit
50,000 €
Kapanon me qera, Shkozet,… Me qera
Kapanon me qera, Shkozet,…
Shkozet,Durres, Durrësit
1,600 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
130,300 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
300,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
78,000 €
SHITET biznes parukerie… Në shitje
SHITET biznes parukerie…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
10,000 €
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
562,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €