Shitet toke ne rrugen nacionale Kavaje - Plepa

Gallery Image Gallery Image
 • Toka/ Troje
  1000 acre
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  80,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
  Ne buze te rruges nacionale Kavaje Plepa, shiten 1000 m2 toke bashke me nje ndertese. Toka eshte me certifikate pronesie me te gjitha dokumentat e rregullta. E pershtatshme per ndertim dhe aktivitete te tjera si bujqesor dhe investimi. 
Cmimi: 80 euro m2 i diskutueshem
Kontakt: 0662227777
Email: kontakt@infoprona.com

  At the edge of the Kavaje Plepa national road, 1000 square meters of land are for sale together with a building. The land is with the certificate of ownership with all regular documents. Suitable for construction and other activities such as agriculture and investment.
Price: 80 euro m2 negotiable
Contact: 0662227777
Email: kontakt@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: KJ 0136 TT
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet toke ne rrugen nacionale Kavaje - Plepa Në shitje
80,000 €
zona: Kavaje
rruga: Peze
Qyteti: Durresit

 Mesazh

4 X 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Vore - Marikaj,Durres, Durrësit
200,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Lalezit,Durres, Durrësit
270,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shen Pali,Durres, Durrësit
203,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Kavaje,Durres, Durrësit
50,000 €
Kapanon me qera, Shkozet,… Me qera
Kapanon me qera, Shkozet,…
Shkozet,Durres, Durrësit
1,600 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
130,300 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shetaj,Durres, Durrësit
300,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
78,000 €
SHITET biznes parukerie… Në shitje
SHITET biznes parukerie…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
10,000 €
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €