Per shitje ose me qera toke me ndertese ne Prush

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Toka/ Troje
  2500 acre
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Shitje & Qera
  270,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 OKAZION! Ne Tirane ne zonen e fshatit Prush SHITET ose jepet me QERA  Toke 2500 m2 bashke me nje ndertese 600 m2 me leje ndertimi. Toka eshte me certifikate pronesie. Toka dhe ndertesa te cilat ndodhen buze asfaltit kane hapsirat e duhura dhe eshte projektuar per kantine vere por eshte e pershtatshme per zhvillimin e cdo lloj aktivitet biznesi si psh fabrike per prodhimin e djathit ose mocareles, shtypshkronje,magazine te produkteve te ndryshme apo repart pune per prodhime te ndryshme.. Toka gjithashtu ka sistem uji dhe energjie. Ndodhet buze rruges kryesore. 
Shitet: 270.000 Euro i diskutueshem
Qeraja: 2.000 Euro/muaj
Per cdo informacion kontaktoni ne:
Cel. 067 667 7776
E-mail. albanian.broker@infoprona.com

 In Tirana in the village area Prush SHITET or rented with 2500 m2 RENT Land with a 600 m2 building permit. The land is owned by a certificate of ownership. As you can see and from the illustrated photos the land and the buildings have the right spaces and is designed for the winery but is suitable for the development of any kind of business activity such as cheese making or cheese mill, magazine of different products or ward working for different products. The land also has water and energy systems.
Price: 270.000 Euro
Rent: 2000 Euro / month
For any information contact us at:
Cel. 067 667 7776
E-mail. albanian.broker@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0050 BT
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Per shitje ose me qera toke me ndertese ne Prush Shitje & Qera
270,000 €
zona: Prush
rruga: Prush
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

9 - 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Vicianum,Prishtine,Kosoves
56,000 €
Banesa me QIRA në Tophane… Me qera
Banesa me QIRA në Tophane…
UCK,Prishtine,Kosoves
300 €