Jepet me QERA ambjent ne Myslym Shyri.

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  160 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Me qera
  1,300 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2005
 Përshkrimi
 Ne Tirane buze rruges Myslym Shyri jepet me QERA ambjent me siperfaqe 160 m2.
Ambjenti eshte i ndare ne dhoma me punime cilesore dhe eshte shume i pershtatshem per zyra,klinike mjeksore,klinike dentare dhe per aktivitete te natyrave te ndryshme.
Cmimi 1.300 euro|muaj
Per cdo informacion kontaktoni ne 
Cel. 0684109062
E mail andrea.koka@infoprona.com
 In Tirana, by the road Myslym Shyri is rented with space of 160 m2.
The room is divided into rooms of quality work and is very suitable for office, medical clinic, dental clinic and for activities of different nature.
Price € 1,300 | month
For any information contact us
Cel. 0684109062
E mail andrea.koka@infoprona.com
 Kërkesa specifike

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0119 KR
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 7
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet me QERA ambjent ne Myslym Shyri. Me qera
1,300 €
zona: Myslym Shyri
rruga: Rruga Myslym Shyri
Qyteti: Tiranë
Nga Data: Thursday, 7 September, 2017 - Thursday, 6 September, 2018

 Mesazh

3 + 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
101,200 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
86,480 €
OKAZION!!! Apartament… Në shitje
OKAZION!!! Apartament…
Ahmet Ramzoti,Durres, Durrësit
58,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Gjergj Komnino,Durres, Durrësit
55,000 €