Shitet apartament 3+1 ne Vlore

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  140 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  100,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2001
 Përshkrimi
 Ne Vlore, ne nje zone te preferuar me nje super pamje te bukur, shitet apartament 3+1 me siperfaqe te brendshme te hipotekuar 140 m2, 20 m2 ballkon, dhe 10 m2 te perbashketa.  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje 10 kateshi me ashensor. Ka strukture 3+1 e organizuar pothuajse me 7 ambjente gjithesej. E perbere nga 3 dhoma gjumi, 1 sallon super te madh prej 55 m2 bashke me guzhinen dhe nje studio biblioteke ne vete. Ka 2 tualete njera prej te cilave ka dritare dhe 2 ballkone. Tre dhoma kane secila prej tyre kondicioner. Shitet e mobiluar me te gjitha pajisje te kohes. 
Shitet: 100000 Euro
Per detaje na kontaktoni:
Nr. tel. 066 222 7777
Email: kontakt@infoprona.com

 In Vlora, in a favorite area with a beautiful view, is for sale a 3 + 1 apartment with 140 m2 of mortgaged surfaces and 170 m2 total. The apartment is located on the 5th floor of a 10-building with elevator. There is a 3 + 1 structure organized with almost 7 different environments. Consisting of 3 bedrooms, 1 large 55 m2 living room with kitchen and a library studio on its own. There are 2 toilets, one of which has windows and 2 balconies. Three rooms each have air conditioners. Well furnished with all the latest equipment.
Price: 100000 Euro
For details contact us:
Nr. tel. 066 222 7777
Email: kontakt@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: VL 0088 A3
 • Kati Nr.: 5
 • Nr i Dhomave: 3+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament 3+1 ne Vlore Në shitje
100,000 €
zona: rruga Kosova
rruga: rruga Kosova
Qyteti: vlore

 Agjenti

 Mesazh

4 X 6 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
350 €
Leshohet banesa me QIRA… Me qera
Leshohet banesa me QIRA…
Rruga B,Prishtine,Kosoves
350 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Meto Bajraktari,Prishtine,Kosoves
210 €
Banesa në SHITJE në… Në shitje
Banesa në SHITJE në…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
110,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Rruga e Fshatrave Turistike,Durres, Durrësit
81,000 €
SHITET Kapanon Industrial… Në shitje
SHITET Kapanon Industrial…
Laç,Laç, Lezhës
400,000 €
Banesa me QIRA tek 4… Me qera
Banesa me QIRA tek 4…
Bajram Kelmendi,Prishtine,Kosoves
300 €
Shitet apartament 2+1,prane… Në shitje
Shitet apartament 2+1,prane…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
140,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Kuminit,Durres, Durrësit
50,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Currila,Durres, Durrësit
88,000 €
SHITET banesa me ndertesen… Në shitje
SHITET banesa me ndertesen…
Hyzri Talla,Prishtine,Kosoves
51,000 €
Shitet biznesi pike… Në shitje
Shitet biznesi pike…
Nexhmije Pagarusha,Durres, Durrësit
800,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Anastas Durrsaku,Durresit, Durrësit
92,000 €