Jepet me qera 2+1 prane Gardes

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  110 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Me qera
  1,400 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2008
 Përshkrimi
Apartamenti ndodhet te kati 7, sip,109 m2, 2 dhoma, kuzhine, 1 tualet, 1 ballkon, 1 vend parkimi. Mobilimi super modern i ardhur nga Italia (me kosto 70.000 euro). Muret dhe tavani jane me termoizolim. Apartamenti ka edhe sistem ngrohje-ftohje (çiller), sobe me korend dhe gaz, frigorifer modern, etj. Ballkoni eshte me tende druri. Tualeti eshte i paraprire nga nje dhomez e caktuar per kepuce, etj. Apartamenti jepet edhe per banim, edhe per zyre. Gjithashtu ne çmim perfshihet edhe nje post parkimi 18 m2 i cili permban edhe rafte per magazinim te sendeve shtepiake. Cmimi: 1400 euro (i diskutueshem) Tel. 0662050010 Viber whats app. (0665781144) Konsulent: Dr. Isidor Koti
 Kërkesa specifike

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0105 AR2
 • Kati Nr.: 7
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Jepet me qera 2+1 prane Gardes Me qera
1,400 €
zona: Tirane
rruga: Ibrahim Rugova
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

10 X 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Liman Kaba,Tiranë,Tiranës
270 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Frederik Shiroka,Tiranë,Tiranës
450 €
Jepet me qera apartament… Me qera
Jepet me qera apartament…
Rr. Mine Peza,Tiranë,Tiranës
350 €
Jepet ambjent 3+1 me… Me qera
Jepet ambjent 3+1 me…
Sami Frasheri,Tiranë,Tiranës
399 €
Jepet ambjent me QERA… Me qera
Jepet ambjent me QERA…
rruga Andon Zako Cajupi,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €