SHITET apartament 3+1 tek fusha e Ali Demit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  140 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  115,000 €
  Statusi: Shitur
  Viti ndërtimit: 2017
 Përshkrimi
 Ne Tirane prane fushes se Ali Demit  SHITET apartament me siperfaqe totale 107 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapoperfunduar me punime cilesore dhe veshje termoizoluese e tipit kapote. Apartamenti ka ne perberjen e tij ambjentin e gatim ngrenie ndenjes, 3 dhoma gjumi, dy tualete si dhe dy baallkone panoramik.Gjithashtu ne cmim perfshihen dhe dy garazhde me siperfaqe 40 m2 si dhe nje dhome depo. Orientimi jug/lindje e ben apartamentin te kete gjate gjithe dites driten dhe ngrohtesine e diellit. Te gjitha ambjentet e apartamentit jane te shtruara me parket si dhe kane dyer cilesore druri si dhe vetrata termike plastike.
Apartamenti disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi 115.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne 
Cel. 0684109062
E mail andrea.koka@infoprona.com
 In Tirana close to the Ali Demit plain area SOLD a total area of 107 m2. The apartment is located in a newly constructed new building with quality works and thermal insulation of the roof. The apartment has its own living room, 3 bedrooms, two bathrooms and two panoramic balconies. Also included are two garages with a surface of 40 m2 and a storage room. South / east orientation makes the apartment to have the light and warmth of the sun all day. All apartment buildings are paved with parquet flooring and have quality wood doors as well as plastic thermal windows.
The apartment has Certificate of Ownership.
Price 115.000 euros.
For any information contact us
Cel. 0684109062
E mail andrea.koka@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0089 A3
 • Kati Nr.: 8
 • Nr i Dhomave: 3
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 3+1 tek fusha e Ali Demit Shitur
115,000 €
zona: Fusha eAli Demit
rruga: Rruga Ali Demi
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

1 X 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

SHITET apartament 1+1… Në shitje
SHITET apartament 1+1…
vasil shanto,Tiranë,Tiranës
55,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
58,000 €
Banesa me QIRA në Pejton… Me qera
Banesa me QIRA në Pejton…
Perandori Justinian,Prishtine,Kosoves
350 €
Jepet me qera Vile,… Me qera
Jepet me qera Vile,…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
3,000 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
350 €
Leshohet banesa me QIRA… Me qera
Leshohet banesa me QIRA…
Rruga B,Prishtine,Kosoves
350 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Meto Bajraktari,Prishtine,Kosoves
210 €
Banesa në SHITJE në… Në shitje
Banesa në SHITJE në…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
110,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Rruga e Fshatrave Turistike,Durres, Durrësit
81,000 €