Jepet apartament 1+1 me qera perball Zojes Keshillit Mire

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  64 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Me qera
  350 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
 Ne rrugen e Kavajes, jepet apartament me qera 1+1. Ndodhet ne zonën më të kërkuar të Tiranës, vetëm tre minuta larg qendrës dhe afer gjithe destinacioneve kryesore qe mund ti besh me kembe. Struktura e apartamentit 1+1, komplet i mobiluar, me sallon te madh bashke me guzhinen, dhome gjumi, 1 banjo, dhe ballkon. Nuk mungon asnje pajisje qe i duhet apartamentit. Ka gjithashtu dhe kondicioner. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese 14 kateshe. E jap me qera kryesisht per familjare ose te huaj.  
Qeraja: 350 Euro/muaji
Kontakt: 0693555508

 Apartment for rent in the most knowing area of Tirana, only three minutes away from the center and close to all the main destinations you can walk. Apartment structure 1 + 1, fully furnished, with large living room with kitchen, bedroom, 1 bathroom, and balcony. There is also the air conditioner. The apartment is located on the 8th floor of a 14-storey building. I rent it mostly for family or foreign citizen.
Rent: 350 Euro / month
Contact: 0693555508

 Kërkesa specifike

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0057 AR1
 • Kati Nr.: 8
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet apartament 1+1 me qera perball Zojes Keshillit Mire Me qera
350 €
zona: Zoja Keshillit Mire
rruga: rruga Kavajes
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

9 - 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet ambjent me QERA… Me qera
Jepet ambjent me QERA…
rruga Andon Zako Cajupi,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
101,200 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
86,480 €