SHITET VILE PRANE INSTITUTIT BUJQESOR

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  950 m2
  bedroom 8 Dhoma
  bathroom 8 Tualete
 • Në shitje
  Price negotiable
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2008
 Përshkrimi
Shitet nje vile 4 kateshe dhe nje shtepi nje kateshe prane njera tjetres! Vila eshte e oganizuar nga 4 kate me siperfaqe totale 440 m2,110 m2 per cdo kat! Ku secili kat eshte i organizuar nga 1 sallon, ambjent gatimi 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndersa shtepia nje kateshe  eshte 130 m2 siperfaqe e brendshme dhe 340 m2 truall! Kjo e fundit eshte e organizuar me 3 dhoma gjumi dhe nje sallon te madh! Vec ka dhe nje dhome te vogel me tualet ku perdoret si depo! Ndodhet ne nje zone teper te qete! Per me shum informacion jeni te lutur te na kontaktoni:
Nr. cel.  +355693555508
 Kërkesa specifike
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0053 V
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 8
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
SHITET VILE PRANE INSTITUTIT BUJQESOR Në shitje
Price negotiable
zona: instituti bujqesor
rruga: rruga murat paci
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

10 - 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
101,200 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
86,480 €
OKAZION!!! Apartament… Në shitje
OKAZION!!! Apartament…
Ahmet Ramzoti,Durres, Durrësit
58,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Gjergj Komnino,Durres, Durrësit
55,000 €